Zbigniew Kozak

Zbigniew Kozak

poseł na sejm Rzeczypospolitej Polskiej V i VI kadencji

Spotkanie mieszkańców Trójmiasta z członkami Zespołu Parlamentarnego Ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154 M.

 

 

 

 

 

 

W Gdańsku 30.07.2011r, miało miejsce spotkanie mieszkańców Trójmiasta z członkami Zespołu Parlamentarnego Ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154 M. z udziałem Posłów Antoniego Macierewicza, Andrzeja Jaworskiego i Zbigniewa Kozaka. Spotkanie w historycznej sali BHP zgromadziło ponad 800 osób. Wielu uczestników tego spotkania było świadkami tamtych wydarzeń. Obecna była min. matka Przemka Gosiewskiego – Jadwiga Gosiewska i wnuk Anny Walentynowicz – Piotr Walentynowicz, którzy w skupieniu uczestniczyli do końca zebrania.
Tematem spotkania była informacja dotycząca tragedii narodowej, jaką jest katastrofa w Smoleńsku. Udzielono wiele odpowiedzi dotyczących Białej Księgi. Omówiony został raport Millera, zwłaszcza nieprawdziwe informacje, które są w nim zawarte. Duch patriotyczny w historycznej sali BHP przypominał ten z lat 80-tych, czuło się powagę sytuacji i odpowiedzialności za Polskę.
Pan Antoni był w doskonałej formie, piękne i ciekawe prowadził spotkanie.
Na pytanie posła Zbigniewa Kozak o podsumowanie udziału ministra Tomasza
Arabskiego w sprawie katastrofy smoleńskiej odpowiedział, że w tej
sprawie można by napisać książkę… pewnie kryminał. Poseł Kozak, nie
dziwił się już, dlaczego Tomasz Arabski ma startować do sejmu z Gdańska z
drugiej pozycji z list PO… potrzebny jest mu immunitet. Spotkanie rejestrowało wiele niezależnych mediów, w tym wielu przedstawicieli Gazety Polskiej, blogerzy z Klaudiuszem Wesołkiem na czele

Przeczytano 639 razy