Zbigniew Kozak

Zbigniew Kozak

poseł na sejm Rzeczypospolitej Polskiej V i VI kadencji

Debata w Starogardzkim Centrum Kultury-poseł Kozak pod odstrzałem mieszkańców Starogardu Gdańskiego

żródło: portalpomorza.pl

żródło: portalpomorza.pl

Z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Starogardu Gdańskiego, spotkała sie debata prezydencka zorganizowana przez Gazetę Kociewską w Starogardzkim Centrum Kultury 4 listopada.

W debacie uczestniczył oczywiście Zbigniew Kozak i jego rywale w tegorocznych wyborach – Edmund Stachowicz (obecny prezydent Starogardu SLD) oraz Patryk Gabriel (PO). Debata podzielona była na 5 rund. Każdy z kandydatów miał 3 minuty na odpowiedź na zadawane pytania i 1 minutę podsumowania.

Poseł Kozak tak podsumował debatę: „Powiem tylko jedno: jestem posłem na sejm RP, drugą kadencję reprezentuję partię Prawo i Sprawiedliwość. Są ze mną radni z miasta Starogard Gd. i jako partia mamy konkretny program dla Państwa. Zawiera dziesięć tez. Najważniejsze jest bezpieczeństwo osobiste i członków rodziny. Po drugie będziemy dążyć do pełnego wykorzystania wolności gospodarczej. Będziemy również dążyć do zapewnienia godnych warunków pracy. Zatroszczymy się o żłobki, przedszkola, inne szkoły. Zapewnimy dobrą edukację nie preferującą prywatnych szkół dla wybranych, dobrą jakość usług publicznych, wyrównywanie szans mieszkańców obszarów wiejskich pod względem jakości życia, godne traktowanie osób starszych (walka z wykluczeniem społecznym), uczestnictwo w kulturze, dbałość o wychowanie patriotyczne, pełną możliwość rozwoju niezależnie od płci, stanu zdrowia i miejsca zamieszkania.
Te jest także mój program, chcę go realizować dla dobra mieszkańców i będę zachęcał Państwa do głosowania na mnie i na naszych kandydatów do rady miast i powiatu.

Zapraszamy do przeczytania całej relacji z debaty na: http://www.portalpomorza.pl/aktualnosci/15/14194   :)

Przeczytano 28 razy